Przeskocz do treści

Bankera – bank w erze blockchain.-infornacje

Wczoraj( 4 grudnia ) właśnie otrzymałam pierwszą tygodniową prowizję  od zakupionych ICO BNK.
W ostatnim tygodniu, SpectroCoin wygenerował przychody transakcyjnej netto 191,123.85 EUR, z czego 20% zostało rozdzielone między posiadaczy tokenów Bankera. Odpowiada to 38,224.77 EUR lub 98,6 ETH (biorąc pod uwagę aktualny kurs 387.66 euro 1 etherum).

Bankera zamierza zrewolucjonizować branżę finansową poprzez oferowanie usług w oparciu o technologię blockchain. 


Pozwoli to  zaoferować innowacyjne usługi bankowe, 
oraz zminimalizować ilość pośredników, a przez to obniżyć koszt usług bankowych dla klientów.
 
.Działalność Bankera będzie skoncentrowana na trzech głównych obszarach.
Tak jak w normalnym banku, Bankera zaoferuje klientom
>> rachunki płatnicze z indywidualnym numerem IBAN, 
>>>międzybankowe kursy walutowe, 
>>karty debetowe 
>>oraz usługi rozliczeniowe.
Wszystkie usługi będą dostępne nie tylko w tradycyjnych walutach, ale również w walutach cyfrowych takich jak Bitcoin, Ethereum, DASH, NEM i inne.
Dzięki temu Bankera stanie się jednym z pierwszych uregulowanych banków na rynku przyjaznym kryptowalutom.
 

Dla firm Bankera zaoferuje system płatności natychmiastowych. Wykorzystując własne rozwiązania KYC(Know your customer – Poznaj swojego Klienta)
Zaawansowane technologie pozwolą serwisowi Bankera ocenić zdolność kredytową klientów i w związku z tym oferować lepsze stawki oprocentowania kredytów i lokat.

Bankera jest aktualnie na etapie gromadzenia funduszy

Teraz możesz zakupić Tokeny >> by cieszyć się tak jak ja z cotygodniowych udziałów.
Posiadacze tokenów Bankera będą uprawnieni do otrzymywania cotygodniowego wynagrodzenia, na które składać się będzie 20% dochodów uzyskiwanych przez Bankera i SpectroCoin z tytułu przeprowadzanych transakcji. ICO zostanie przeprowadzone na SpectroCoin gdzie klienci mogą obecnie zapoznać się z wersją demonstracyjną systemu.
Bankera - bank w erze blockchain
Ja kupiłam BNK po  0,017 EUR. Jednakże w ICO będą również występować soft capy, więc cena każdego tokena wzrośnie o 0,001 EUR po wydaniu 1 000 000 000 BNK.
Możesz kupować tokeny ze wszystkimi walutami obsługiwanymi przez SpectroCoin: crypto (DASH, BTC, ETH, XEM) i fiat (EUR, USD, GBP) . Waluty Fiata można zdeponować za pomocą przedpłaconych kart kredytowych / debetowych, przelewów bankowych lub e-portfeli, takich jak Skrill, Neteller, Payeer i Perfect Money.
Wystarczy zarejestrować się na stronie SPECTROCOIN i upewnić się, że Twój wirtualny portfel jest gotowy do zakupu tokenów .

 

 

Views All Time
Views All Time
126
Views Today
Views Today
1

komentarze