Przeskocz do treści

Sejfik -reklamuj i zarabiaj


sejfik.com

Sejfik.com to całkiem dobry polski program do reklamowania i zarabiania .

Program przez ostatnie miesiące przechodził wiele zmian technicznych jak i koncepcyjnych.
Na ten moment program liczy już ponad 57 000 użytkowników, do dyspozycji mamy kilkanaście   form zarobku.

Ale ja głownie jestem w Sejfiku dlatego , że można tutaj bardzo tanio poprzez różne formy reklamy dotrzeć do tysięcy osób. 

Idea programu

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta - pośrednictwo pomiędzy reklamodawcą, a userem (Tobą).

sejfik oferuje multum usług w bardzo dobrej cenie i o wysokiej jakości. Reklamy w sejfik realizowane są automatycznie bez zbędnego czekania na akceptacje reklamy przez administratora. Po zamówieniu reklamy, klient posiada bardzo szerokie możliwości zarządzania kampanią np. zatrzymywanie, usuwanie, edytowanie, przedłużanie, ulepszanie. Dzięki integracji serwisu z systemem księgowym w bardzo prosty sposób otrzymasz fakturę VAT za nabyte usługi. Przebieg większości kampanii możesz śledzić na interaktywnych wykresach.

Reklama w Sejfiku przykłady :

Reklama za SMS

sms payment

  • Reklama za SMS to nic innego jak zakupienie dowolnej usługi reklamowej w naszym serwisie i opłacaniu jej przez wysłanie SMSa. Reklamy w naszym serwisie są realizowane AUTOMATYCZNIE. Kilka minut po wysłaniu formularza i wpisaniu kodu z SMSa Twoja kampania zostanie uruchomiona

Promocja strony w rotatorze

Usługa nadaje się idealnie do pozyskania dużej ilości ruchu za niską cenę. Twoją stronę odwiedzają internauci z różnych stron dzięki czemu zasięg reklamy jest znacznie większy niż np. w usłudze mailingu czy gwarantowanych wejściach. Reklama posiada możliwość limitowania liczby wyświetleń na godzinę (dzień).

I wiele więcej 🙂

Najlepiej po prostu przejrzeć osobiście wszystkie zakładki w menu 😉

Program partnerski - zarabiaj na polecaniu sejfik'a

To proste! Poleć zapis do sejfika znajomym i zarabiaj odpowiedni % za ich zarobki dożywotnio. Od każdego bezpośrednio poleconego dostajesz 16% od jego zarobków (oczywiście bez uszczerbku na jego zarobkach).
Oprócz tego w programie są dodatkowe 3 poziomy poleconych co znaczy, że gdy polecony z I poziomu poleci program dalej, to ten nowy użytkownik staje się również i Twoim poleconym II stopnia (8%) - tak dzieje się, aż na 4 poziomach (16%-8%-4%-2%) więc nie trudno sobie wyobrazić profitów wynikających z polecania programu osobom, które będą również polecać program dalej.

Oprócz prowizji z zarobków w serwisie otrzymujesz także w ograniczonym zakresie prowizje z zakupów reklam swoich poleconych.

sejfik.com

Metody zarobku

Po rejestracji przejdź do zakładki ZARABIAJ i sprawdź sam/a 🙂

Jak widzisz na powyższym screenie jest nawet metoda "kopanie kryptowalut " .

 

 

 

Views All Time
Views All Time
415
Views Today
Views Today
1