Przeskocz do treści

Liga BTC – klub biznesowo inwestycyjny

Całkiem niedawno powstał pewien klub o nazwie Liga BTC.

Innowacyjne rozwiązania na rynku krypto

Powstał bardzo ciekawy projekt, który bazuje na wielkim trendzie krypto.
Jest to krótko mówiąc połączenie systemu marketingowego ze szkołą na temat kryptowalut.
Kryptowaluty stają się coraz popularniejsze i warto na tym skorzystać.

Można tutaj również wypracować sobie całkiem pokaźny dochód pasywny, pod warunkiem,
​że robisz to w przemyślany sposób.

Szansa na pasywne dochody

👉Już jutro , we wtorek o 20 -tej  w LIdze BTC przełomowe wydarzenie .
Początek wdrażania wewnątrz klubu własnej krypto - ktora -UWAGA - ma być niemalże od razu dostępna na giełdzie .Oraz wszyscy posiadacze tego tokenu będą otrzymywać stałe comiesięczne dochody pasywne .

Po założeniu darmowego konta przejdź do zakładki =Webinary i koniecznie odsłuchaj jeden z ostatnich .

Liga BTC będzie silnym online'owym klubem przedsiębiorczości kryptowalutowej, który będzie skupiał inwestorów początkujących oraz zaawansowanych, małych oraz wielkich, z Polski i z całego świata. A dzięki mechanizmom, które już wkrótce wprowadzimy, będziesz mogła na tym wielkim rozwoju skorzystać finansowo. Oczywiście jeśli tylko tego chcesz..

To, co się zacznie jutro, może w absolutnie fundamentalny sposób wpłynąć na przyszłość każdego kto wizję oraz misję Ligi nie tylko popiera i w nią wierzy, ale również chce  z nią związać w jakiś sposób swoją przyszłość.

Co byś na przykład powiedział na udział w zyskach, jakie Liga będzie każdego miesiąca generować?

Myślę , że warto się temu przyjrzeć bliżej .

Nie wiem czy słyszałeś >>
👉 Facebook powołał dział kryptowalutowy, który już pracuje nad rozmaitymi wariantami zastosowania technologii blockchain. Jednym z tych wariantów jest ich własna kryptowaluta.
👇👇
👉oparta na silnej społeczności kryptowaluta jest o niebo lepsza np. od Bitcoina. W czym jest lepsza? Przede wszystkim w tym, że nie będąc zupełnie związana wartością z innymi kryptowalutami nie będzie podlegała takim spadkom jak te z ostatnich dni - w zasadzie będzie jej to zupełnie obojętne ile Bitcoin kosztuje!

Przed Ligą faza gwałtownego rozwoju. Liga w swoim podstawowym zakresie zawsze będzie klubem darmowym, ale już za kilka dni zacznie wprowadzać usługi typu premium skierowane do tych, którzy chcą więcej. Wkrótce wystartują też webinary szkoleniowe oraz eksperckie, aby każdy mógł nie tylko dowiedzieć się więcej, ale też angażować się w tej branży lepiej.

Przed Klubem również wyjście na świat i to jeszcze w okresie wakacji. Zaczniemy od wersji anglojęzycznej, ale są już dalekosiężne plany zakładające wprowadzenie wersji chińskiej, hiszpańskiej i niemieckie.

 

Views All Time
Views All Time
500
Views Today
Views Today
2