Przeskocz do treści

Złoty program partnerski

Złoty Program Partnerski to program partnerski Złotych Myśli oferujący e-booki, książki drukowane , różne kursy, czy szkolenia . Rejestracja i uczestnictwo jest zupełnie darmowe i nie zobowiązujące do żadnych zakupów.

Ile można zarobić w programie partnerskim złotych myśli ?

Zarabianie w tym programie partnerskim jest bardzo proste — polecasz klienta, on kupuje książkę, dostajesz wynagrodzenie.

Rejestrując się w Programie Partnerskim ZM  otrzymujesz dostęp do bardzo konkretnej pomocy i narzędzi . Na zdjęciu poniżej widzisz przykładowe prowizje jakie otrzymasz gdy ktoś kliknie w Twój link partnerski i zakupi produkt . A jest to aż do 40% wartości książki . 

Jeśli zatem piszesz blog , masz kanał na YT , Fan-page itp to w ofercie Złotych myślisz znajdziesz książki czy e-booki tematycznie związane z Twoją stroną . I prowizje ze sprzedaży mogą stanowić dodatkowe źródło dochodu. Pamiętaj , że od ziarnka do ziarnka zbierze się miarka . 

Prowizje i wypłaty 

Możemy wyróżnić dwa rodzaje prowizji:

1>Prowizja pierwszego poziomu, którą dostajesz, kiedy polecony przez Ciebie Klient dokona zakupu.

2>Prowizja drugiego poziomu - czyli prowizja od zarobków Partnerów, którzy przystąpili do Złotego Programu z Twojego polecenia.

Złoty Program jest dwupoziomowy - jeśli ktoś odwiedzi nas przez Twój link partnerski i przystąpi do Programu, zostanie zapisany "pod Tobą". Od tej pory będziesz otrzymywał 10% zarobków tego Partnera. Polecanie nowych Partnerów - szczególnie tych naprawdę zainteresowanych i aktywnych - może Ci się bardzo opłacić.

Po dokonaniu darmowej rejestracji otrzymujesz też dostęp do specjalnych promocji tylko dla Ciebie oraz możesz zbierać złote punkty by kupować książki dla siebie jeszcze taniej . 

Views All Time
Views All Time
274
Views Today
Views Today
1